14 dni na zwrot     Zaufany sprzedawca      Darmowa dostawa      Bezpieczne płatności

Producenci
Popularne
Najchętniej wybierane w swojej kategorii
Capture One Pro 23 - oprogramowanie
Capture One Pro 23 - oprogramowanie

1 199,00 zł

szt.
Monitor BENQ SW272Q - 27 cali
Monitor BENQ SW272Q - 27 cali

4 119,00 zł

szt.
Dwa słowa o nas

Firma P.H. WIT istnieje od czerwca 2012 roku i jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem o zasięgu ogólnopolskim, z siedzibą w Warszawie, gdzie znajdują się magazyny naszej firmy oraz biuro obsługi klienta. Jesteśmy częścią grupy czterech firm, podzielonych ze względu na braże, działających niezależnie ale mający wspólny biznesowy cel.

Nasz zespół to grupa młodych, kompetentnych i dynamicznych ludzi, otwartych na kontakt i współpracę z klientem. Nasze narzędzia biznesowe to przede wszystkim kontakt bezpośredni z partnerami handlowymi ale także serwisy internetowe: www.piksel-pro.pl oraz www.wzorniki.eu.

Jesteśmy dostawcą kompleksowych rozwiązań dla poligrafii, specjalizujemy się również w wdrożeniach systemów zarządzania barwą. Naszymi odbiorcami są drukarnie, agencje reklamowe, graficy, projektanci graficzni, fotografowie, architekci, filmowcy, każdy, kto ma związek z reprodukcją barwną.

Naszym celem jest aby firma WIT oraz podległe jej marki, Piksel-Pro.pl, Wzorniki.eu, były synonimem profesjonalnego podejścia do klienta, rzetelności i uczciwości, a nasza oferta konkurencyjna i dopasowana do szczególnych oczekiwań klienta.

Bezpłatne wsparcie techniczne, dostępność większości towarów w ciągu 24h oraz indywidualne podejście do każdego klienta sprawiają, że współpraca z nami będzie dla Państwa przyjemnością. Najwyższa jakość obsługi naszych Klientów jest dla nas sprawą priorytetową.

 

Jesteśmy otwarci na Państwa uwagi dotyczące naszej oferty handlowej oraz obsługi.

Serdecznie zapraszamy!


Załoga sklepu
Piksel-Pro
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl