14 dni na zwrot     Zaufany sprzedawca      Darmowa dostawa      Bezpieczne płatności

Blog kategorie
Popularne
Najchętniej wybierane w swojej kategorii
Capture One Pro - oprogramowanie
Capture One Pro - oprogramowanie

1 199,00 zł

szt.
Monitor BENQ SW272Q - 27 cali
Monitor BENQ SW272Q - 27 cali

4 119,00 zł

szt.
Blog chmura tagów
Producenci
Loupedeck CT - konsola edycyjna dla branży twórczej
Loupedeck CT - konsola edycyjna dla branży twórczej

Loupedeck CT - konsola edycyjna dla branży twórczej

 

 

POZNAJ PERSONALIZOWANĄ KONSOLĘ EDYCYJNĄ DLA PROFESJONALISTÓW. USPRAWNIJ SWOJĄ EDYCJĘ I UWOLNIJ KREATYWNOŚĆ DZIĘKI OPCJOM PEŁNEJ KONFIGURACJI

Loupedeck CT

 

Loupedeck CT to potężny dodatek do Twojej stacji roboczej, pomagający szybko osiągnąć maksymalną wydajność i wygodę w zakresie pracy ze zdjęciami, wideo, audio, przy projektowaniu i streamingu. Uzyskaj w pełni dopasowane dla siebie wrażenia w edycji z nieograniczonymi możliwościami konfiguracji. Wszystko dla pełnej kontroli nad Twoim środowiskiem pracy. Twórz i przełączaj się między dowolną liczbą własnych obszarów narzędziowych, usprawniając różne etapy obróbki. Im bardziej skupisz się na samym tworzeniu tym lepiej. Dzięki Loupedeck Creative Tool narzędzia, których używasz będą w zasięgu ręki dzięki przyciskom, pokrętłom i ekranom dotykowym, które możesz całkowicie dostosować i porządkować według własnego stylu pracy.

 

Loupedeck CT

 

ZWIĘKSZ JAKOŚĆ EDYCJI I TWORZENIA

 

Loupedeck CT

 

ESTETYKA I JAKOŚĆ PREMIUM W SAM RAZ DO TWÓRCZEJ PRACY

Loupedeck CT to profesjonalne narzędzie zaprojektowane z myślą o dostarczeniu najwyższej jakości edycji pod każdym względem – aluminiowa obudowa, pokrętła, ekran dotykowy, podświetlenie LED, wysokiej jakości łożyska kulkowe i nie tylko. Loupedeck CT to potężny i piękny dodatek do Twojego stanowiska pracy.

 

Loupedeck CT

 

WŁASNE OBSZARY ROBOCZE OSZCZĘDZAJ CZAS, ZORGANIZUJ SIĘ I ZWIĘKSZ PŁYNNOŚĆ SWOJEJ PRACY

Loupedeck CT wyposażony jest w zestaw predefiniowanych obszarów roboczych dedykowanych dla każdego etapu i procesu edycji. Znajdziesz w nich często używane funkcje, takie jak grading kolorów, retusz, edycja i inne. Korzystaj z nich lub twórz własne przestrzenie robocze ze wszystkimi narzędziami i funkcjami, których używasz w edycji. Za pomocą dostosowywanych kolorystycznie przycisków, pokręteł i ekranów dotykowych możesz tworzyć tyle obszarów roboczych, ile potrzebujesz. Podziel je, ze względu na etap edycji, typ projektu lub inny, dowolny sposób. Dzięki Loupedeck CT wszystkie Twoje narzędzia są uporządkowane i masz nad nimi pełną kontrolę.

 

Loupedeck CT

 

PRECYZYJNA KONTROLA RESPONSYWNOŚĆ I HAPTYKA

Poczuj każdą zmianę dzięki komunikatywnym pokrętłom Loupedeck CT. Kontroluj wszystko jedną ręką – reguluj kontrast, jasność i ekspozycję w precyzyjnych i stopniowych zmianach. Korzystaj z kilku funkcji na raz, aby zwiększyć wydajność i wygodę obróbki.

 

Loupedeck CT

 

MOBILNOŚĆ KOMPAKTOWY I GOTOWY DO PODRÓŻY

Jeśli chodzi o mobilność, rozmiar jest bardzo istotny. Mniejszy znaczy wygodniejszy. Loupedeck CT jest łatwy w transporcie, posiada odłączany kabel USB, dzięki czemu można go łatwo przenosić i używać w dowolnym miejscu.

 

Loupedeck CT

 

WSZECHSTRONNY EDYTUJ GDZIEKOLWIEK, KIEDYKOLWIEK I JAK CHCESZ

Korzystaj z ulubionych narzędzi i funkcji swojego oprogramowania poprzez jeden spójny i czytelny interfejs użytkownika. Loupdeck CT można w pełni dostosować do prawie wszystkich kreatywnych środowisk. Jest nawet pomocny w zarządzaniu systemem operacyjnym i sterowaniu nim. Edytuj wygodnie i tam, gdzie tylko chcesz!

 

Loupedeck CT

 

KOMPATYBILNY Z OPROGRAMOWANIEM BRANŻOWYM

Loupedeck CT zawiera szereg rozbudowanych natywnych integracji z wiodącym oprogramowaniem, które zapewniają poszerzone i bardziej intuicyjne wrażenia użytkownika. Odblokuj oszczędzające czas oraz zaawansowane funkcje, dostępne wyłącznie w natywnych integracjach Loupedeck.

 

Loupedeck CT

 

ADOBE LIGHTROOM CLASSIC & LOUPEDECK CT

Loupedeck CT

 

BARDZIEJ INTUICYJNA I SZYBSZA EDYCJA W ADOBE LIGHTROOM CLASSIC

Natywna integracja Loupedeck CT z Adobe Lightroom Classic to najlepszy duet do edycji zdjęć. Rozpocznij edycję z gotowymi zestawami roboczymi Loupedeck CT, z podziałem na poszczególne etapy procesu edycji. Wykonuj zarówno proste, jak i bardziej złożone zadania, takie jak import, selekcja, dostosowywanie kolorów i eksport. Wszystko szybko i bez wysiłku. Zaprojektowany, aby usprawnić każdy z etapów edycji. Loupedeck CT pozwala na precyzyjne regulację poszczególnych parametrów obrazu i odblokowuje specjalne funkcje, takie jak tryb edycji pełnoekranowej* – dzięki której masz pełną i kreatywną kontrolę nad swoją pracą.

* Aby uzyskać wydajne działanie trybu edycji na pełnym ekranie, zalecamy posiadanie konfiguracji sprzętowej zoptymalizowanej do wydajnej edycji zdjęć

 

Obejrzyj dostępny tutorial dla Loupedeck CT:

 

 

Uwaga! Lightroom 6 nie jest obsługiwany przez Loupedeck CT ani Loupedeck Live.

 

ADOBE PHOTOSHOP CC WRAZ Z CAMERA RAW & LOUPEDECK CT

Loupedeck CT

 

PRZENIEŚ PRACĘ W ADOBE PHOTOSHOP NA NOWY POZIOM

Loupedeck CT dostarcza lepsze wrażenia użytkownika w programie Adobe Photoshop CC, dzięki czemu edycja i retusz zdjęć staje się szybszy i płynniejszy. Wyposażony w domyślne przestrzenie robocze uporządkowane według typu projektu, Loupedeck CT to szybki dostęp do narzędzi potrzebnych do łatwego poruszania się po warstwach, regulacji kolorów, dostosowywania ustawień narzędzi pędzla i innych czynności za pomocą jednego obrotu, wciśnięcia pokrętła lub przycisku. Loupedeck CT zapewnia bezproblemową edycję, dostosowaną do przepływu pracy Photoshopa, umożliwiając przełączanie się między oprogramowaniem do edycji lub przełączanie się zmianę pióra na pędzel, dając całkowitą kontrolę nad przebiegiem pracy.

* Aby uzyskać wydajne działanie trybu edycji na pełnym ekranie, zalecamy posiadanie konfiguracji sprzętowej zoptymalizowanej do wydajnej edycji zdjęć

 

Obejrzyj dostępny tutorial dla Loupedeck CT:

 

 

CAPTURE ONE PRO & LOUPEDECK CT

Loupedeck CT

 

Integracja z Loupedeck CT Capture One Pro zapewnia lepsze wrażenia podczas edycji. Precyzyjna regulacja kolorów, oznaczanie kolorami i praca z ulubionymi narzędziami do edycji, za pomocą Loupedeck CT staje się szybko Twoją drugą naturą. Aby zapewnić najlepszą możliwą jakość wykorzystania CT z Capture One, zalecamy pobranie rozszerzonego profilu dla Capture One, przygotowanego przez Loupedeck, który zapewni większą wydajność i lepszą funkcjonalność:

https://loupedeck.com/en/profiles/capture-one-pro-profile

 

ADOBE PREMIERE PRO CC & LOUPEDECK CT

Loupedeck CT

 

OD TERAZ EDYCJA WIDEO Z PREMIERE PRO PŁYNNIEJSZA, SZYBSZA I BARDZIEJ INTUICYJNA

Natywna integracja Loupedeck CT z Adobe Premiere Pro CC zapewnia profesjonalistom wideo najwyższą jakość montażu, edycji i gradingu kolorów. Uporządkuj i wyciągnij na wierzch swoje ulubione narzędzia oraz funkcje dzięki stworzonym samodzielnie zestawów funkcji lub skorzystaj z przygotowanych dla Premiere Pro gotowych presetów. Loupedeck CT składa się z niezbędnych narzędzi i funkcji wymaganych na każdym etapie montażu wideo. Dzięki szybkiemu dostępowi do panelu edycji barw Lumetri precyzyjne korekty barw staną się Twoją drugą naturą. Loupedeck CT bezproblemowo wpasuje się w Twój bieżący system pracy.

 

FINAL CUT PRO X & LOUPEDECK CT

Loupedeck CT

 

SZYBSZA I BARDZIEJ PRECYZYJNA EDYCJA WIDEO Z LOUPEDECK CT I FINAL CUT PRO X

Zawodowcy uwielbiają Final Cut Pro, a natywna współpraca Loupedeck CT z Final Cut Pro X czyni profesjonalną edycję wideo łatwiejszą i bardziej wydajną. Zaprojektowany, aby usprawnić każdy etap montażu i edycji, Loupedeck CT jest wyposażony w zestaw gotowych paneli narzędziowych, aby przyspieszyć i uczynić pracę bardziej intuicyjną. Loupedeck CT zapewnia również szybki dostęp do wszystkich funkcji potrzebnych do organizowania klipów, nawigowania na osi czasu, cięcia i przycinania klipów oraz precyzyjnej edycji kolorów. Wszystko za pomocą jednej w pełni konfigurowalnej konsoli.

Każdy przycisk, pokrętło, ekran dotykowy LED i główne pokrętło LED można dostosować do osobistego stylu edycji, dzięki czemu Loupedeck CT jest narzędziem pełnowymiarowym.

 

ADOBE ILLUSTRATOR & LOUPEDECK CT

Loupedeck CT

 

DOŚWIADCZAJ BARDZIEJ PRODUKTYWNEGO ŚRODOWISKA PRACY W ADOBE ILLUSTRATOR DZIĘKI NATYWNEJ INTEGRACJI Z LOUPEDECK CT.

Uzyskaj intuicyjną kontrolę nad używanymi narzędziami przez szybko dostępne, przygotowane przestrzenie robocze Loupedeck CT. Twórz swoje projekty wygodnie bez marnowania czasu i podzielności artystycznej. Szybko nawiguj w programie Illustrator i kontroluj wszystko od szerokości linii po fonty. Powiększaj i pomniejszaj obszar roboczy oraz dokonuj drobnych korekt koloru, krycia itp. Loupedeck CT jest w pełni konfigurowalny, co oznacza, że możesz dostosować każdy przycisk lub pokrętło do swoich potrzeb, jednocześnie będąc w stanie łatwo przełączać się między oprogramowaniem lub narzędziem edycji.

 

STREAMLABS / OBS & LOUPEDECK CT

Loupedeck CT

 

WYKORZYSTAJ LOUPEDECK CT DO SZYBSZEGO, PŁYNNIEJSZEGO I BARDZIEJ SPERSONALIZOWANEGO KORZYSTANIA ZE STREAMLABS.

Intuicyjnie kontroluj strumienie wideo na żywo za pomocą gotowych profili Loupedeck CT dla Streamlabs (Win) i OBS Studio (Mac/Win). Popraw jakość produkcji swoich treści, kontroluj każdą część streamu i ciesz się większą ilością czasu na kontakt z publiką!

Uwaga! Obsługa Streamlabs wyłącznie dla systemu Windows.

 

ABELTON LIVE & LOUPEDECK CT

Loupedeck CT

 

NATYWNA INTEGRACJA LOUPEDECK CT Z ABLETON® LIVE™ SPRAWIA, ŻE MONTAŻ, MIKSOWANIE I KOMPONOWANIE MUZYKI JEST TERAZ SZYBSZE I BARDZIEJ KREATYWNE.

Loupedeck CT jest wyposażony w gotowe zestawy funkcji dedykowane dla różnych systemów pracy, umożliwiając szybki dostęp do szeregu narzędzi edycyjnych na żywo. Poznaj bardziej intuicyjną nawigację w oknie Arrangement i Session oraz uzyskaj szybki dostęp do sterowania odtwarzaniem i nagrywaniem. Loupedeck CT oferuje pełną kontrolę parametrów przez pokrętła, które płynnie zmieniają funkcje w ulubionych narzędziach edycji. Odkryj bardziej intuicyjny sposób pracy z muzyką i dźwiękiem!

 

 

ADOBE AFTER EFFECTS CC & LOUPEDECK CT

Loupedeck CT

 

Pełna integracja Loupedeck CT z Adobe After Effects CC sprawia, że edycja i kolorowanie efektów staje się wydajniejsze oraz bardziej intuicyjne. Loupedeck CT jest wyposażony w panele robocze przeznaczone dla różnych systemów pracy, umożliwiając szybki dostęp do szeregu narzędzi edycyjnych Adobe After Effects. Loupedeck CT oferuje pełną kontrolę nad wszystkimi parametrami za pomocą pokręteł i możliwość płynnego przełączania się między ulubionymi narzędziami do edycji.

 

ADOBE AUDITION & LOUPEDECK CT

Loupedeck CT

 

Natywna integracja Loupedeck CT z Adobe Audition sprawia, że edycja i komponowanie dźwięku jest teraz szybsze i bardziej intuicyjne. Loupedeck CT jest wyposażony w gotowe panele narzędziowe przeznaczone do różnych systemów pracy, umożliwiając natychmiastowy dostęp do szeregu funkcji w Adobe Audition. CT to pełna kontrola nad wszystkimi parametrami za pomocą pokręteł i bezproblemowa praca i przełączanie się pomiędzy ulubionymi narzędziami do edycji.

 

TWITCH & LOUPEDECK CT

Loupedeck CT

 

POZOSTAŃ W KONTAKCIE ZE ZNAJOMYMI I FANAMI DZIĘKI TWITCH I LOUPEDECK CT.

Loupedeck CT upraszcza tworzenie nowych, ekscytujących treści strumieniowych, pozostając w kontakcie z publicznością. Miej oko na liczbę widzów podczas zarządzania trybami czatu, odtwarzania reklamy lub wysyłania wstępnie zdefiniowanych wiadomości na czacie, a wszystko to dzięki jednemu naciśnięciu przycisku.

 

SYSTEM OPERACYJNY

Loupedeck CT

 

Loupedeck CT to naturalne rozszerzenie Twojej klawiatury, myszy, tabletu i piórka. Zaprojektowany, aby umożliwić dostęp i pracę jedną ręką – wszystkie narzędzia i obszary robocze są łatwo dostępne. Loupedeck CT jest w pełni adaptowalny, może nawet pomóc w zarządzaniu i kontrolowaniu systemu operacyjnego MacOS lub Windows!

 

SKONFIGURUJ SWÓJ LOUPEDECK CT Z DOWOLNYM OPROGRAMOWANIEM

Profile własne (Custom Profiles) są potężnym dodatkiem do oprogramowania Loupedeck, które dodatkowo rozszerzają funkcjonalność twojego Loupedeck CT. Profile własne to po prostu zestaw samodzielnie stworzonych i zarejestrowanych konfiguracji użytkownika ze specjalnie wybranymi działaniami i dostosowanymi do konkretnego oprogramowania. W oprogramowaniu Loupedeck można budować własne profile (Custom Profiles), które umożliwiają korzystanie z urządzenia z dowolną aplikacją zainstalowaną na komputerze. Postaw na swobodę twórczą! Profile są właśnie od tego! Twórz i udostępniaj własne profile społeczności Loupedeck i odblokuj swój potencjał twórczy. Dowiedz się więcej i pobierz bezpłatnie dostępne gotowe profile: www.loupedeck.com

 

WYMAGANIA SYSTEMOWE

SYSTEM OPERACYJNY:

 • Windows 10
 • MacOS 10.13+
 • USB 2.0 A (przewód USB-C do USB-A w zestawie)

WSPIERANE OPROGRAMOWANIE:

 • Ableton Live (v.10.0)
 • Adobe Lightroom Classic
 • Capture One Pro
 • Adobe Illustrator
 • Adobe Photoshop
 • Adobe Photoshop Camera Raw
 • Adobe Audition
 • Adobe Premiere Pro
 • Final Cut Pro X (v 10.0) (tylko MacOS)
 • Streamlabs (tylko dla Widows)

Uwaga! Do pobrania oprogramowania Loupedeck wymagane jest połączenie z Internetem.

Uwaga! Lightroom 6 nie jest obsługiwany przez Loupedeck CT ani Loupedeck Live.

WYMIARY:

 • 160 mm x 150 mm x 30 mm; waga: 365g

 

Konsole Loupedeck w sklepie: https://piksel-pro.pl/konsole-sterujace-loupedeck

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl