14 dni na zwrot     Zaufany sprzedawca      Darmowa dostawa      Bezpieczne płatności

Opcje przeglądania
Wysyłka w
Ocena
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Producenci
Popularne
Najchętniej wybierane w swojej kategorii
Capture One Pro 23 - oprogramowanie
Capture One Pro 23 - oprogramowanie

1 299,00 zł

szt.

Calibrite

Celem firmy Calibrite jest dostarczanie najlepszych rozwiązań dla fotografów, filmowców, projektantów i twórców treści, którzy kochają kolor i wymagają najlepszych narzędzi do pracy, w której kolor ma kluczowe znaczenie. Calibrite to kalibracja monitora, drukarki i aparatu wykonana prawidłowo. Calibrite jest grupą pełnych pasji profesjonalistów zajmujących się kolorami, którzy od dziesięcioleci pracują z X-Rite, a teraz biorą ich wyjątkowe produkty i dodają zupełnie nowy poziom edukacji, inspiracji i wsparcia.

Kalibratory Calibrite

X-Rite i1Basic Pro 3 Plus X-Rite i1Basic Pro 3 Plus
Producent: X-Rite
Cena:

10 589,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
X-Rite i1Publish Pro 3 X-Rite i1Publish Pro 3
Producent: X-Rite
Cena:

15 879,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
X-Rite i1Publish Pro 3 Plus X-Rite i1Publish Pro 3 Plus
Producent: X-Rite
Cena:

19 009,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
X-Rite i1Basic Pro 3 X-Rite i1Basic Pro 3
Producent: X-Rite
Cena:

9 309,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Rozwiązania dla fotografów

Profesjonalni fotografowie wiedzą, że posiadanie spójnego kolorystycznie workflow od ujęcia, przez edycję i drukowanie oszczędza czas i frustrację oraz daje więcej czasu na skupienie się na kreatywności. Pierwszym krokiem jest kalibracja monitora za pomocą rozwiązań kalibracyjnych ColorChecker firmy Calibrite. Jeśli monitor nie jest ustawiony zgodnie ze standardami branżowymi, nie można oceniać ani edytować obrazów z pewnością, że będą wyświetlane lub drukowane zgodnie z twoją twórczą wizją. Dodanie wzorców kolorystycznych ColorChecker do swojego warsztatu podczas fotografowania zapewnia pełną kontrolę nad ekspozycją, balansem bieli/neutralnym i umożliwia tworzenie niestandardowych profili aparatów, dzięki czemu dopasowanie wielu urządzeń w nieprzetworzonym przepływie pracy jest proste.

Rozwiązania dla filmowców

Profesjonalni filmowcy wiedzą, jak ważna jest rola koloru w sztuce opowiadania historii i że rozpoczynanie od dokładnego koloru jest niezbędne, gdy tworzą swoją wyjątkową wizję. Od przechwytywania, przez edycję i gradację kolorów, rozwiązania ColorChecker firmy Calibrite są wyborem profesjonalistów. Rozwiązania te pozwalają usprawnić proces dopasowywania wielu aparatów i dokładną edycję kolorów od początku do końca zdjęcia, przyspieszając proces korekcji kolorów, dzięki czemu spędzasz mniej czasu na poprawianiu, a więcej na ożywianiu swojej twórczej wizji.

Rozwiązania dla projektantów

Zawodowi projektanci wiedzą, że posiadanie skalibrowanego środowiska pracy od przechwytywania po edycję oszczędza czas i nerwy, szczególnie podczas pracy z bardzo konkretnymi kolorami, które muszą dokładnie pasować. Dzięki temu masz więcej czasu na skupienie się na kreatywnej stronie swojej pracy. Jeśli chcesz zapewnić swoim klientom - dla których kolor ma krytyczne znaczenie - najbardziej profesjonalne wyniki, zacznij od rozwiązań ColorChecker firmy Calibrite do kalibracji i profilowania monitora.

Rozwiązania dla twórców treści

Twórcy treści rozumieją, że dopasowanie kolorów między aparatem a monitorem może być trudne. Staje się to jeszcze trudniejsze podczas pracy z wieloma kamerami lub edycji na wielu wyświetlaczach. Aby uchwycić dokładne kolory i zapewnić ich dokładne wyświetlanie na wszystkich urządzeniach podczas pracy twórczej, zaufaj rozwiązaniom ColorChecker oraz ColorChecker Display do kalibracji monitora.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl